...

-> Otvírejte okna <-

-> sex, lži a video CIA <-

Název článku jsem si vypůjčila z tydne.cz...

(  http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/sex-lzi-a-video-cia-saddam-v-posteli-s-hosikem_170540.html  )
...
Velice mě zaujal, protože ve mě jen přiživil přesvědčení, že nic není, jak se zdá nebo vypadá. A že média se mohou stát velice dobrým manipulátorem veřejnosti, aniž by to cílený divák byť tušil...
Pak se ale nikdo nemůže divit, že v dnešní době jsou tak v módě konspirační teorie.
Jak to doopravdy bylo s 11. září? Opravdu to byl  teroristický útok, nebo jen záminka pro válku, ve které Usáma figuroval jako obětní beránek? (Bushovi se prý s Usámovými přátelili a existují i fotodokumentace ze společných dovolených)
Jak to doopravdy bylo s ptačí a prasečí chřipkou? Byla smrtící hrozbou, nebo jen dobře promyšleným tahem, který měl oživit zájem o vakcíny jisté společnosti? (Na prasečí ani ptačí chřipku nakonec nezemřelo tolik lidí, dokonce ani tolik, kolik jich zemře na "obyčejnou" chřipku, navíc jen v České republice, která taky podlehla strašáku a nakoupila vakcíny, jich statisíce zbylo...)
Je všechno jak vypadá a jak se zdá? Jsou informace, které nám jsou předkládány fakt, nebo záměrně za jistými cily cílená fikce?
Opravdu si média a organizace, které je vlastní a ovládají myslí, že divák na všechno skočí a nebude pátrat po podrobnostech a souvislostech, protože na to prostě ve svém běžném životě nemá čas?
...
Možná proto jsem za tu módní vlnu konspiračních teorií i ráda. Je jedno, k čemu člověk dojde, důležité je, že hledá...
Poslední komentáře
21.05.2013 09:32:34: Toto je fakt bezva Erotická seznamka
11.07.2012 15:47:23: Vyberte si na léto 2012 pánská trička trička a další originální sportovní oblečení nebo dámské obleč...
16.06.2012 14:56:01: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni kalkulačka penzijní připojištění
11.06.2012 13:51:35: www.firmavdluzich.cz prodej pohledávky
 
lilimili.famili@seznam.cz